עורך דיןרשלנות רפואית

סינוס קרוע אחרי עקירת שן, אפשר להגיש תביעה?

סינוס קרוע אחרי עקירת שן, אפשר להגיש תביעה?

אם אתה סובל מקרע בסינוס לאחר עקירת שן, ייתכן שאתה תוהה אם תוכל להגיש תביעה. למרבה המזל, הפתיחה בסינוס שלך בדרך כלל תחלים בתוך שבועיים עד ארבעה שבועות. אם הפתח אינו מחלים, ייתכן שיהיה עליך לבקש טיפול רפואי נוסף. אם אתה סובל מקרע בסינוס לאחר עקירת השיניים, כדאי שתיוועץ ברופא שיניים. עורך דין יכול לעזור לך לקבוע אם יש לך עילה לתביעה.

כיצד סינוס קרוע מתרחש

אם לאחרונה עברת עקירת שן, ייתכן שחווית ניקוב של הסינוס. בדרך כלל, ניקובים אלה יחלימו בעצמם בתוך כמה ימים, אבל מדי פעם, הם לא, ובמקרים אלה, יש צורך בטיפול נכון. אוטולרינגולוג יכול לבצע ניתוח אבחון כדי לקבוע אם הניקוב נובע מרסיס עצם שנתקע בסינוס או מזיהום. במקרים מסוימים, הניקוב ניתן לתיקון על ידי תפירת פתח סגור או לוח מיוצר. עם זאת, אם חלק שן נשאר בסינוס, הוא עשוי לדרוש הסרה כירורגית.

ההליך לתיקון סינוס מחורר לאחר עקירת שן כרוך בגישה של שלוש שכבות. בשכבה הראשונה מכניסים קולגן או ממברנות הניתנות לעיבוד מחדש לתוך פתח הסינוס. חלקיקי שתל העצם נארזים בצד של פתח הסינוס, אבל לא ישירות. תפרים צולבים משמשים כדי לשמור על החומר במקום. לאחר שתל העצם נרפא, יש להציב אותו בתנוחה הנכונה.

רופא השיניים צריך להיות מודע לסיכון של ניקוב סינוס במהלך הליך עקירת השיניים. הוא או היא היו צריכים להודיע לחולה על האפשרות הזאת ולהזהיר אותם ממנה. בנוסף, סודפאד הוא לא התרופה המתאימה לסינוס מחורר. יתר על כן, רופא השיניים היה צריך לרשום את האנטיביוטיקה הלא נכונה, וזו טעות מסוכנת. מנתח בעל פה מוסמך ישתמש באנטיביוטיקה המתאימה וימנע מכל זיהום להיווצר.

סינוס קרוע לאחר עקירת שן – אני יכול לתבוע?

אם יש לך סבל סינוס מחורר לאחר עקירת שן, ייתכן שיש לך עילה לתביעת רשלנות רפואית. חילוץ גרוע מוביל לעתים לחללי סינוס מחוררים, אשר עשויים להיות מלווים בשברי עצמות המתנקזים אל תוך הפה. לא רק שזה כואב ולא נוח, זה גם יכול לגרום לך לפספס עבודה או כסף. אם אתה או אדם אהוב סבל מהמצב הזה, צור קשר עם עורכי הדין של מוריארטי כדי לדון באפשרויות המשפטיות שלך.

אם אתה שוקל להגיש תביעה נגד רופא השיניים שלך, זה קריטי שיש את הרשומות כדי לגבות את הטענות שלך. צילום רנטגן יכול לעזור לקבוע אם שורש השן העליונה שלך הוא בסינוס או קרוב אליו. סריקות CBCT, או סריקות CBCT, הן קריטיות לתכנון שתלים דנטליים. סריקות CBCT חשובות במיוחד בעת קביעת המיקום ומידת הפגמים הקיימים.

סינוס מנוקב לאחר עקירת שן הוא בעיה נפוצה למדי. רופא השיניים חייב לפעול על פי רמת הטיפול כדי למנוע מזה לקרות. טעות פשוטה עלולה להוביל לניקוב וסיבוכים חמורים. סינוס מנוקב יכול לפגוע בחלל האף, בעיניים ובמוח. אפשר להגיש תביעה בגין רשלנות של רופא שיניים אם הסיבוך נגרם על ידי הליך שיניים.

איך עורך דין יכול לעזור לך?

אם שן הבינה שלך הוצאה, אתה עלול לחוות ניקוב סינוס לאחר ההליך. אם רופא השיניים שלך לא מבין שהשן מחוררת את הסינוס שלך או לא מודיעה לך על הסכנה, אולי יש לך מקרה של רשלנות שיניים. ניקוב בסינוסים עלול להוביל לזיהומים כרוניים בסינוסים ולבעיות בריאות אחרות. זיהומי סינוס כרוניים עלולים להאיץ את התקדמות מחלת העורק הכלילי ולהחריף בעיות בריאות אחרות. עורך דין רשלנות שיניים יכול לבדוק את המצב שלך כדי לקבוע אם יש לך מקרה.

בגלל הסינוסים שלך הם ליד הלסת, טיפולי שיניים יכולים לנקב אותם. הדבר עלול להוביל למגוון נושאים, כולל נזק לאף, לעיניים ולמוח. למרבה המזל, מצב זה הוא נדיר, אבל זה עדיין נושא רציני ואחד שדורש התערבות משפטית. עורך דין יכול להמשיך במקרה שלך בשמך ולהשיג לך את הפיצוי שמגיע לך. אם אתה סובל מסינוס מנוקב עקב הליך שיניים, צור קשר עם עורך דין היום.

לאחר עקירת שן, תוכל למצוא חתיכות מהשן או עצם מתה בפריקה מהאף. אם שברי העצמות גדולים מדי, הם יכולים לגרום לניקוב. הצעד הראשון הוא לבקר מורשה. אם הבעיה תימשך, תוכל לקבל פיצוי משפטי. אתה יכול גם לתבוע רופא שיניים שלא הזהיר אותך על הסיכון של ניקוב, או מומחה שיניים שלא הזהיר אותך מזה. רופא שיניים צריך גם להזהיר אותך מפני הסיכון של ניקוב סינוס. לאחר מכן, הוא או היא היו צריכים לרשום אנטיביוטיקה יעילה יותר.

Share this post