גירושיןדמי מזונות

מזונות ילדים

מזונות ילדים

אולי אתה תוהה כמה תחזוקת ילדים תצטרך לשלם אם אתה ובן זוגך לשעבר נפרדו. אמנם יש יתרונות רבים לכסף הזה, אתה יודע כמה זמן זה יימשך? בואו לצלול לתוך הנושאים האלה ולגלות! הנה כמה עובדות חשובות על מזונות. אל תשכח לשלם את זה בזמן כדי שלא תצטרך להיכנס להרבה חובות מאוחר יותר.

מה זה מזונות ילדים?

בתי המשפט מחליטים כמה מזונות על כל הורה לשלם. הם בוחנים גורמים רבים, לרבות ההכנסה ותנאי ההורים. ישנם קווים מנחים להורים שאינם משלמים מזונות והסכום שכל הורה חייב לשלם. יש מדינות שדורשות מהורים לפרנס את ילדיהם עד גיל 18, ואילו אחרות דורשות מהם לשלם.

כל התיעוד המוכיח הכנסה או הוצאות הקשורות לילד חייב להינתן על ידי האדם המשלם מזונות. אלה יכולים לכלול שכר דירה, חשבונות טלפון סלולרי ותשלומי רכב. אם ההורה המשלם הוא הורה לילדים אחרים, עליהם להוכיח שיש להם הכנסה. במדינות מסוימות, תשלומי מזונות נקבעים על ־ פי נוסחה. עו "ד מזונות יכול לעזור לקבוע את סכום התמיכה הראוי. להלן קווים מנחים שיעזרו לך להחליט אם עליך לשלם מזונות. ‏

מה זה מזונות? זה אומר הרבה דברים. תשלום מזונות נועד לענות על הצרכים היומיומיים של ילד שאינו גר עם שני הוריהם. לגדל ילד זה יקר ושני ההורים צריכים לשלם על זה. מכיוון שכך, מזונות הם דרך להבטיח שההורה הלא-משמורן יתרום את התרומות הכספיות הנחוצות לילדו. זה גם עוזר לוודא שהם לא מבזבזים כסף.

מדוע דמי מזונות לילדים נחוצים? ‏

למה מזונות נחוצים? זו שאלה קשה כי יש הרבה גורמים. למשל, דמי מזונות אינם הוגנים בכל הנוגע לחלוקת הוצאות. הדבר נכון במיוחד אם שני ההורים מקדישים לכל היותר 50 אחוז מזמנם לילדיהם. זה יוצר רושם מוטעה שהורה אחד מתעלל בילדים על ידי דרישה לתשלום מזונות. אז מה זה מזונות? בואו נסתכל.

בית המשפט יורה על תשלומי מזונות. הם נועדו לספק טיפול ורווחה לילדים. הנוסחה לחישוב סכום המזונות מבוססת הן על מספר הילדים והן על ההכנסה החודשית ברוטו של ההורים. עלות הטיפול הרפואי והטיפול בילדים והזמן שכל הורה מקדיש לילדיו הם גורמים נוספים העוסקים בחישוב תשלומי המזונות. לדוגמה, ילדים שאינם נשואים אינם זכאים לטיפול בילדים.

בשנות ה-70, הגירושין היו המנבא החשוב ביותר של העוני בקרב נשים. מערכת המזונות נועדה לאזן את ההפסדים הכלכליים של האמהות ואת ההטבות לאבות. בשנות ה-80 של המאה ה-20, שינויים חברתיים, כלכליים ודמוגרפיים רבים שינו את הדינמיקה של המשפחות. מערכת המזונות נאבקה בשינויים האלה. אוסבורן דן באבולוציה של גביית מזונות ילדים ובהשפעה של מזונות ללא תשלום.

מהו משך דמי המזונות לילדים?

מזונות בדרך כלל ממשיכים עד שהילד בן 21. עם זאת, תשלומי מזונות יכולים להסתיים מוקדם יותר אם הילד מתחתן, הולך לקולג 'או משוחרר. ההורים עשויים להסכים להאריך את תשלומי המזונות עד שימלאו לילד 22 מקרים. להלן מספר מצבים שכיחים המעוררים את ביטול צו מזונות. ‏ כדי לקבל מידע נוסף על משך תשלומי המזונות, אנא צור קשר עם המרכז לדיני משפחה.

תשלומי מזונות בדרך כלל מסתיימים כשהילד מגיע לגיל 18, אבל חלק מההזמנות יכולות להימשך עד שהילד מגיע לגיל המכללה. במקרים אלה, תשלומי מזונות יכולים לשמש לכיסוי שכר לימוד, ספרים ועמלות. במקרים אלה, ההורים עשויים להסכים לשלם את הוצאות המכללה, או שבית המשפט יכול להורות על תמיכה בסטודנט. במקרים כאלה, אורך תשלומי המזונות תלוי בנסיבות הכספיות של ההורים.

אורך חובות המזונות ישתנה בהתאם לנסיבות. חשוב גם לשקול את גילו של הילד בגירושין. גם אם ההורים נפרדו, הילדים עדיין נחשבים לילדים למטרות תמיכה. אם הילד עדיין מתגורר עם הוריו, ניתן להאריך את תשלומי המזונות עד גיל 18. עם זאת, לא ניתן להאריך את תשלומי התמיכה לילד נכה אם הוא מגיע ל ־ 26.

לפרטים נוספים על דמי מזונות, הקליקו כאן: https://www.lucymeir.co.il/%D7%9E%D7%96%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%99%D7%9C%D7%93%D7%99%D7%9D/

Share this post