מכונות קפה

מהם מכונות הקפה הטובים ביותר של נספרסו? ‏

מהם מכונות הקפה הטובים ביותר של נספרסו? ‏

מכונות קפה הם מכשירים חכמים שעושים את כל העבודה הקשה בשבילנו. הם מחממים את המים במאגר כדי להכין קפה חם וטעים. ישנם שני סוגים של מכונות קפה: אחד שמשתמש בתרמילים והשני שמשתמש בקפה טחון. הראשון יקר יותר מזה של השני. מכונה מבוססת תרמיל היא אפשרות טובה יותר אם אתה מחפש לחסוך כסף. זה מבטל את הטרחה של אריזת מסננים ביד ומאפשר לך לשתות יותר מכוס אחת בכל פעם.

למרות שמכונות נספרסו יקרות, יש להן תכונות רבות. מכונות הקפה האלה משתמשים בקפסולות נספרסו. לקפסולה מסוג זה יש טעם עשיר יותר, אבל היא עולה יותר. אבל אתה תהיה מאושר עם הרכישה שלך כפי שהיא תחזיק מעמד במשך זמן רב מאוד. גם המודלים היקרים יותר זמינים. זה עולה קצת יותר מהגרסאות הזולות יותר, אבל הטעם שווה את זה!

”קפה ורטואו” ו ”מכונת אספרסו” היו הדגם הראשון ב ”ורטואו ליין” של נספרסו. יתרונותיו כוללים מחיר הוגן, זמן חימום מהיר, ויכולתו ליצור גם בסגנון טפטוף וגם אספרסו. אם אתם מחפשים מכונת ורטו-ליין ברמת כניסה, זה מקום נהדר להתחיל בו. זה גם מקום נהדר להתחיל ללמוד עוד על ההיסטוריה של החברה הזאת.

אחד המותגים הידועים ביותר הוא מכונת נספרסו. יש לו ממשק אינטואיטיבי ומקל מאוד להכין כוס טעימה של אספרסו. המערכת הניתנת לתכנות משתמשת בכמוסות, שניתן לרכוש בנפרד. ניתן להוסיף כמוסה חדשה כל כמה ימים. מכונת הקפה של נספרסו היא היקרה ביותר בשוק. מכונת נספרסו היא הבחירה הטובה ביותר אם אתה רוצה אספרסו באיכות גבוהה.

מה אתם צריכים לדעת לפני שאתם קונים מכונת קפה של נספרסו?

מכונת קפה נספרסו היא בחירה מצוינת לאלו שאוהבים קפה טחון היטב. מכונת נספרסו דומה למכונת אספרסו בסגנון נספרסו, עם כפתור פשוט ללחוץ עליו. שלא כמו מכונת אספרסו, נספרסו משתמש בקפסולה. במקום להשתמש בקפה טחון, הנספרסו משתמש בקפסולה כדי לחלץ את השטח. המשקה שנוצר הוא הרבה יותר עבה וסירופי.

סיטיז היא אפשרות אחרת. זהו עיצוב רזה שנראה אטרקטיבי ברוב הדירות. הוא מגיע גם במגוון צבעים, אך זמין רק בשני משקאות סטנדרטיים: אספרסו וקפוצ 'ינו. הקפה קל יותר לניהול הודות למנגנון הניתן לתכנות שלו. Keurig K-Caf היא הבחירה המועדפת על בתי מלון רבים בערים אירופאיות. הוא מייצר משקאות בטמפרטורה וכמויות עקביות ללא בעיות.

חלק ממכונות הקפה מציעות אפשרויות בישול שונות, וניתן לשלוט בגורמי אספרסו מרכזיים. לדוגמה, טמפרטורת המים קריטית. המים צריכים להיות לפחות 195 מעלות צלזיוס. האספרסו יהיה חלש ומימי אם הוא מתחת לטמפרטורה הזו. מודל מורכב יותר יאפשר לך לכוון את הלחץ, מה שחשוב בייצור אספרסו טוב. אלה שני גורמים ברורים שיש לשלוט בהם כדי לקבל את מבשלת הטעימות הטובה ביותר.

שיקול חשוב נוסף הוא הגודל של מכונת הקפה שלך. מכונות קטנות יכולות להכין רק אספרסו ומשקאות ארוחה. מכונות גדולות יותר יכולות ליצור מגוון רחב של משקאות. מכונות גדולות יותר הן רב תכליתיות יותר. חלקם ניתנים לתכנות, בעוד לאחרים יש יותר תכונות. עם זאת, הם כולם יקרים מאוד ויש להתקין אותם רק במטבחים עם שפע של שטח נגד. אתה צריך גם לזכור שהמחיר של מכונות הקפה האלה לא צריך להיות מחסום לרכישת אחד.

חשוב לשקול את המחיר של מכונת קפה. הדגמים היקרים יותר יכולים להיות יקרים למדי. הם לא כל כך מעוצבים ונוחים. קניית מכונת קפה יקרה מדי לא יכולה להיות הפתרון הטוב ביותר. למרות זאת, המכונות המהימנות והזולות ביותר הן אלה שיכולות לחלוט אספרסו ומשקאות אחרים, כולל לאטה. מכונת קפה יכולה להיות יקרה, למרות שהיא לא זולה.

מחירה של מכונת קפה משתנה בהתאם למותג. כדאי שתבדוק את האחריות לפני שתקנה אחת. אם אתה צריך להחליף את החלקים של המכונה, אתה יכול לקנות אחד חדש. אם המכונה לא הייתה בשימוש בזמן, אתה יכול לבקש תחליף. אם החלקים אינם עומדים בתקן, היצרן בדרך כלל יחליף אותם. לכל שאלה בנוגע לדגם מסוים, צור קשר עם היצרן כדי לקבל תחליף.

Share this post